Kolekcja garnków emaliowanych specjalnych

1
duzy garnek emaliowany do rosolu silesia rybnik kurki 10 l - Garnki emaliowane specjalne
1

garnek do rosołu z pokrywka

Emaliowane garnki do zadań specjalnych

W naszej ofercie znajdziesz naczynia, które ułatwią wykonanie „zadań specjalnych” w kuchni. Duży garnek do bigosu, rosołu czy tzw. powidlak do gotowania słoików zostały zaprojektowane tak, aby szczególne dla Was potrawy wykonać szybko i perfekcyjnie. Wszystkie garnki, pokryte w całości emalią, ograniczają namnażanie się bakterii, które mogłyby przeniknąć do żywności. Dodatkowo emaliowana powłoka posiadając właściwości szkła jest antyalergiczna. Naczynia szybko się nagrzewają, a gotowanie w nich dużych porcji potraw, staje się łatwe i przyjemne.

Garnki sprawdzą się również w gastronomii, gdzie za jednym razem trzeba przygotować więcej porcji jedzenia niż w przypadku normalnego, rodzinnego obiadu.

  • Wywinięty rant garnków usprawnia przelewanie potraw.
  • Solidne uchwyty ułatwiają przenoszenie garnka wraz z zawartością.
  • Przygotowywanie rosołu czy bigosu w garnku emaliowanym Silesia będzie bardziej komfortowe, dzięki odpowiedniej konstrukcji, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni potrawy przed przypaleniem.
  • Emalia jest odporna na działanie promieniowania UV – dzięki czemu naczynia pozostają lśniące, a kolory nie blakną, na długo zachowując swój piękny wygląd.
  • Łatwo utrzymasz je w czystości i zapewnisz rodzinie zdrowe potrawy, dzięki gładkiej powierzchni, uniemożliwiającej gromadzenie się na garnkach zanieczyszczeń i bakterii.
  • Możesz ich używać do gotowania bez względu na rodzaj posiadanej kuchni (gazowa, ceramiczna, indukcyjna) jak również myć w zmywarce.
  • Emaliowana, kwasoodporna powłoka sprawia, że w garnkach możesz również przechowywać żywności. Ugotuj ulubione danie w naczyniu emaliowanym, a następnie przechowaj je w lodówce, bez wpływu na walory smakowe i zdrowotne potrawy.
  • Wszystkie naczynia są ręcznie wykonane w związku z tym mogą wystąpić drobne nierówności. Nie jest to wadą produktów i nie ma żadnego wpływu na jego jakość i funkcjonalność.

Idealne dla alergików!