Właściwości emalii:

1 1 300x300 - Właściwości emalii

Podążając za trendami, w naszej ofercie odnajdziesz modne, współczesne kształty i wzory naczyń oraz garnków emaliowanych, które wzbogacą wnętrze Twojej kuchni. Zawsze żywe kolory – na długo dodadzą jej uroku i staną się jej naturalną ozdobą. Szeroki wybór modnych dekoracji i odcieni kolorystycznych, sprawia, że każdy znajdzie naczynia odpowiednie dla siebie.

4 1 300x300 - Właściwości emalii

Prawie 300 lat doświadczenia sprawia, że o naczyniach emaliowanych wiemy wszystko. Od pokoleń dzielimy się tą wiedzą i tworzymy doskonałe produkty, które sprawdzają się w każdym domu, do wielu codziennych zastosowań. Naczynia emaliowane SILESIA to gwarancja smaków dzieciństwa i zdrowa kuchnia na co dzień.

2 1 300x300 - Właściwości emalii

Różnorodne produkty w wielu kształtach i rozmiarach pozwolą Ci przygotować praktycznie każde danie w wygodny sposób. Garnków emaliowanych można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (w tym na indukcji) oraz w piekarnikach. Naczynia emaliowane można myć w zmywarce, a ich gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

3 1 300x300 - Właściwości emalii

Szklista powierzchnia emalii zmniejsza rozmnażanie się i rozwój bakterii. Dzięki temu, że blokuje przedostawanie się szkodliwych substancji oraz alergenów do potraw, w naczyniach emaliowanych można w bezpieczny sposób przechowywać dania w lodówce. Ich antyalergiczność sprawia też, że są odpowiednie i bezpieczne dla dzieci oraz osób podatnych na uczulenia.