Zapraszamy do współpracy

IMG 0022 1500 1030x440 - Sprzedaż hurtowa

Silesia z Rybnika, to marka naczyń emaliowanych z wieloletnią tradycją na rynku polskim i europejskim. Nasze produkty gościły i goszczą w polskich domach niezmiennie od blisko 300 lat. Funkcjonalność, praktyczność, nowoczesne dekoracje oraz prozdrowotne właściwości naczyń emaliowanych powodują, że nasze produkty są najczęściej wybierane do polskich kuchni.

Garnki emaliowane wracają do łask również w sferze gastronomii. Jednak dziś emaliowane naczynia służą tam nie tylko do gotowania. Ciekawe formy i modne dekoracje sprawiają, że coraz więcej restauracji i barów, wpisujących się w trend eko, serwuje zdrowe potrawy w równie zdrowych naczyniach emaliowanych. Wszystko to sprawia, że produkty emaliowane są doskonałą inwestycją dla różnego typu przedsiębiorców handlujących małym AGD. Oferujemy Państwu sprzedaż hurtową naszych produktów na terenie całego kraju.

Dla firm i agencji wykonujemy również personalizowanie naszych produktów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc projekty zgodnie z Państwa oczekiwaniami i najnowszymi trendami. Na kubkach i garnkach możemy umieścić indywidualny projekt graficzny, zarówno na zewnątrz lub  wewnątrz naczynia. Nasi specjaliści doradzą najlepszy produkt i dopasują do niego personalizowany projekt graficzny.

Zapraszamy do kontaktu!