Kolekcja Garnków Emaliowanych Balbina

1
2
3
4
zestaw garnkow emaliowanych silesia rybnik balbina taupe 8 elementow - Balbina
1

Garnek z pokrywą

śr. 18 cm

pojemność 3,55 L

2

Garnek z pokrywą

śr. 20 cm

pojemność 4,55 L

3

Garnek z pokrywa

śr. 16 cm

pojemność 2,45 L

4

Garnek z pokrywą

śr. 22 cm

pojemność 5,85 L

Naczynia emaliowane Balbina

Garnki emaliowane Balbina to modne kształty i kolory, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie bardziej nowoczesna. Lekko wypukła forma gwarantuje stabilność naczyń, dzięki czemu są one bardzo funkcjonalne w codziennym użytku. Głębokie, pojemne naczynia zapewniają nam komfort pracy podczas przygotowania zup czy potraw jednogarnkowych.

Garnki sprzedawane są w kompletach z praktycznymi szklanymi pokrywkami z ujściem pary, dzięki czemu mamy pewność, że gotowana przez nas potrawa nie wykipi z naszego naczynia. Dodatkowym atutem są stalowe uchwyty, mocowane osobno do korpusu garnka, które mniej się nagrzewają podczas gotowania. Eleganckie kolory i nowoczesna forma powodują, że jest to kolekcja, pasująca idealnie do nowoczesnych, minimalistycznych czy nawet industrialnych wnętrz. W ofercie do kompletu znajdziesz również czajnik pasujący do tej kolekcji.

  • Przyrządzanie potraw w garnkach emaliowanych Balbina będzie bardziej komfortowe, dzięki odpowiedniej konstrukcji, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni potrawy przed przypaleniem.
  • Emalia jest odporna na działanie promieniowania UV – dzięki czemu naczynia pozostają lśniące, a kolory nie blakną, na długo zachowując swój piękny wygląd.
  • Łatwo utrzymasz je w czystości i zapewnisz rodzinie zdrowe potrawy, dzięki gładkiej powierzchni, uniemożliwiającej gromadzenie się na garnkach zanieczyszczeń i bakterii.
  • Możesz ich używać do gotowania bez względu na rodzaj posiadanej kuchenki (gazowa, ceramiczna, indukcyjna itp.) oraz myć w zmywarce.

Zastosowanie:

Dostępne wersje kolorystyczne:

Dostępne dekoracje:

Kolekcja Balbina sprzedawana jest w zestawach 8-elementowych (4 garnki + 4 pokrywki).

Osobno w ramach kolekcji proponujemy również czajniki.