Kolekcja Garnków Emaliowanych Izydor

1
2
3
4
garnki emaliowane nawet do loftow - Izydor
1

Garnek z pokrywą śr. 20 cm, pojemność 4,35 l

2

Garnek z pokrywą śr. 16 cm, pojemność 2,35 l

3

Garnek z pokrywą śr. 22 cm, pojemność 5,9 l

4

Garnek z pokrywą śr. 18 cm, pojemność 3,35 l

Naczynia emaliowane Izydor

Garnki emaliowane Izydor wyróżniają się na tle innych kolekcji przede wszystkim kształtem. Nowoczesna, stożkowa forma jest jednocześnie bardzo praktyczna w użytkowaniu. Niewątpliwą zaletą są również modne kolory, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie piękna i trendy.

Garnki Izydor sprzedawane są w kompletach wraz ze szklanymi pokrywami, posiadającymi specjalne ujście na parę. Zaletą garnków są również stalowe uchwyty, mocowane osobno, dzięki czemu nagrzewają się mniej niż samo naczynie. Do kompletu garnków, możesz dobrać czajnik dedykowany do kolekcji, w identycznym odcieniu co garnki.

  • Przyrządzanie potraw w garnkach emaliowanych Izydor będzie bardziej komfortowe, dzięki odpowiedniej konstrukcji, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni potrawy przed przypaleniem.
  • Emalia jest odporna na działanie promieniowania UV – dzięki czemu naczynia pozostają lśniące, a kolory nie blakną, na długo zachowując swój piękny wygląd.
  • Łatwo utrzymasz je w czystości i zapewnisz rodzinie zdrowe potrawy, dzięki gładkiej powierzchni, uniemożliwiającej gromadzenie się na garnkach zanieczyszczeń i bakterii.

Możesz ich używać do przyrządzania potraw bez względu na rodzaj posiadanej kuchenki (gazowa, ceramiczna, indukcyjna itp.) oraz myć w zmywarce

Zastosowanie:

Dostępne wersje kolorystyczne:

Garnki emaliowane Izydor sprzedawane są w zestawach 8-elementowych (4 garnki + 4 pokrywki).

Oprócz garnków w kolekcji dostępne są również czajniki.