Kolekcja Garnków Emaliowanych Klara

1
2
3
4
zestaw garnkow emaliowanych silesia rybnik na gaz i indukcje klara ze szklanymi pokrywkami zielony - Klara
1

Garnek z pokrywą

średnica 16 cm

pojemność 1,8 L

2

Garnek z pokrywą

średnica 18 cm

pojemność 2,4 L

3

Garnek z pokrywą

średnica 2 cm

pojemność 3,3 L

4

Garnek z pokrywą

średnica 22 cm

pojemność 4,8 L

Naczynia emaliowane Klara

Kolekcja garnków emaliowanych Klara to połączenie pękatych, polskich kształtów i rozmiarów z modnymi dekoracjami. Możliwość zdrowego gotowania w garnkach emaliowanych sprawia, że wybierane są one zarówno przez bardziej doświadczone gospodynie domowe, jak i te które dopiero zaczynają swoja przygodę z gotowaniem.

Garnki Klara sprzedawane są w komplecie z praktyczną i funkcjonalną szklaną pokrywką, która posiada ujście na parę. Dzięki temu Wasze ulubione potrawy nie wykipią z garnka podczas gotowania.

  • Przyrządzanie potraw w garnku emaliowanym Klara będzie bardziej komfortowe, dzięki odpowiedniej konstrukcji, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i chroni potrawy przed przypaleniem.
  • Emalia jest odporna na działanie promieniowania UV – dzięki czemu naczynia pozostają lśniące, a kolory nie blakną, na długo zachowując swój piękny wygląd.
  • Garnek łatwo utrzymasz w czystości i zapewnisz rodzinie zdrowe potrawy, dzięki gładkiej powierzchni, uniemożliwiającej gromadzenie się na garnkach zanieczyszczeń i bakterii.
  • Emaliowana, kwasoodporna powłoka sprawia, że w garnkach możesz również przechowywać żywności. Ugotuj ulubione danie w naczyniu emaliowanym, a następnie przechowaj je w lodówce, bez wpływu na walory smakowe i zdrowotne potrawy.
  • Możesz używać go do gotowania bez względu na rodzaj posiadanej kuchenki (gazowa, ceramiczna, indukcyjna itp.) oraz myć w zmywarce.
  • Wszystkie naczynia są wykonane ręcznie w związku z tym mogą wystąpić drobne nierówności. Nie jest to wadą produktów i nie ma żadnego wpływu na jego jakość i funkcjonalność.

Zastosowanie:

Dostępne wersje kolorystyczne:

Dostępne dekoracje:

Kolekcja Klara sprzedawana jest w zestawach.