1200x423 SilesiaTargiZima2021alt - Targi Altom 2021 - poznaj nasze wyjątkowe kolekcje

Targi Altom 2021 – poznaj nasze wyjątkowe kolekcje

Boże Narodzenie to, zarówno z punktu widzenia relacji osobistych, jak i możliwości sprzedażowych, szczególny okres w roku. Właśnie na moment przed pierwszą gwiazdką klienci poszukują nie tylko idealnych prezentów dla bliskich, ale również naczyń, w których ugotują swoje świąteczne potrawy. W tym czasie dostrzegamy potrzebę wsparcia firm oferujących sprzedaż naczyń kuchennych. Z tego też powodu zapraszamy na V, jubileuszową edycję targów, na których zaprezentujemy niepowtarzalne kolekcje świąteczne przeznaczone wyłącznie dla klientów biznesowych.

Świąteczne specjały w garnkach emaliowanych

Uszka z grzybami, barszcz czerwony czy świąteczny żurek to tradycyjne polskie potrawy, bez których nie wyobrażamy sobie wigilijnej wieczerzy. Aby smakowały wyśmienicie, trzeba przygotować je w odpowiednich naczyniach, które nie tylko nie będą wpływały na smak, ale również na jakość przyrządzonych dań. Niezawodność i bezpieczeństwo Państwa klientom zapewnią znane od lat zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju garnki emaliowane Silesia.

O wysokim poziomie oferowanych naczyń świadczy długa tradycja marki i jej wieloletnia obecność na rynku. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że na garnkach Silesia wykarmiono kilka pokoleń. Naczynia te są niezwykle funkcjonalne, nie zmieniają smaku potraw, co jest istotne zwłaszcza w tak wyjątkowym świątecznym czasie pełnym kulinarnych wyzwań. Ulubione dania wigilijne oraz te na Boże Narodzenie i drugi dzień świąt, muszą przecież zostać zrobione zgodnie z naszą polską tradycją, a walory smakowe nie mogą zostać naruszone. Nie można pominąć także eleganckiego designu, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do domów Państwa klientów.

WIETA 1 - Targi Altom 2021 - poznaj nasze wyjątkowe kolekcje

Czerwone garnki emaliowane

Solidność garnków emaliowanych

Dzięki wysokiej wytrzymałości, naczynia emaliowane Silesia sprawdzą się nie tylko podczas tegorocznych świąt, ale będą służyć również przez wiele długich lat. Jest to więc inwestycja na dłużej. W czasach, gdy wiele produktów nie wytrzymuje nawet jednego sezonu, klienci coraz chętniej poszukują rozwiązań trwałych, a tym samym wartych swojej ceny. Garnki Silesia tworzone według starych, dobrych wzorców sprawdzą się w tej roli idealnie.

Ogromną zaletą tego typu naczyń jest fakt, że materiał, z którego zostały wykonane, nie wchodzi w reakcje z jedzeniem oraz jest hipoalergiczny. Można więc w nich przyrządzać dania także dla alergików. Użytkowanie tego typu naczyń jest wygodne, bo te dość szybko się nagrzewają, jak również łatwo można pozbyć się z nich zabrudzeń. Po wieczerzy wigilijnej nie trzeba będzie spędzać wielu godzin na ich czyszczeniu.

Oczywiście ze względu na swoją emaliowaną powłokę, tego typu garnki wymagają użycia drewnianych lub silikonowych przyborów kuchennych. Mamy i na to sposób, ponieważ w naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria niezbędne do przygotowywania posiłków.

Garnki czerwone i zielone 45 e1633933566977 - Targi Altom 2021 - poznaj nasze wyjątkowe kolekcje

 Zestaw garnków emaliowanych

Targi online – sposób na powiększenie asortymentu sklepu

Październik to dla osób prowadzących biznes w zasadzie ostatni moment na to, by wyposażyć swój sklep w naczynia z motywami bożonarodzeniowymi. Gorączkowe poszukiwanie tego typu produktów przez klientów rozpoczyna się już w tym czasie. Warto więc mieć w ofercie garnki, które wyróżnią nas na tle konkurencji.

Podczas tegorocznych targów zaprezentujemy niepowtarzalne kolekcje świąteczne, niedostępne w żadnych innych miejscach. Naczynia emaliowane na Targach Altom są wyjątkowe nie tylko pod względem designu, ale także ceny. Biorąc udział w evencie, mogą Państwo liczyć na specjalne warunki handlowe, które pozwolą na uzyskanie dodatkowych korzyści finansowych.

Aby świątecznej tradycji stało się zadość, przygotowaliśmy dla Państwa upominki. Ze względu na to, że będzie to już okrągła, V. edycja Targów Altom, otrzymają Państwo jubileuszowe gadżety reklamowe. Mamy nadzieję, że umilą one Państwu chwile spędzane w pracy albo po prostu podczas domowego relaksu. Biorąc udział w wydarzeniu, zyskają Państwo również dostęp do aktualnej oferty na każdy dzień. Dzięki temu nie umknie Państwu żadna nowa kolekcja.

Oferujemy również pakiet materiałów i informacji na temat ogólnopolskiej kampanii promocyjnej marki Valdinox, które pozwolą Państwu lepiej wyeksponować produkty tej marki oraz będą realnym wsparciem w ich sprzedaży.

Podobnie jak rok temu i tym razem Targi Altom 2021 będą mieć formułę zdalną. Wydarzenie online odbędzie się w dniach 18-31 października 2021 roku na stronie https://hurt.altom.pl/. Wybrane naczynia w obniżonych cenach zakupią Państwo w tych dniach, niezależnie od pory dnia czy nocy. Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznych wyborów!