targi online altom 1210x423 - Wiosenne trendy na targach Altom 2022 – zainspiruj się na Wielkanoc

Wiosenne trendy na targach Altom 2022 – zainspiruj się na Wielkanoc

Święta Wielkanocne i zbliżająca się wiosna to okres w roku, kiedy obserwuje się większe zapotrzebowanie na naczynia, garnki oraz zastawę kuchenną. Z tego względu dostrzegamy konieczność wsparcia firm oferujących sprzedaż takich produktów. Dobrą okazją do analizy najnowszych trendów oraz możliwości poszerzenia asortymentu sklepu będzie uczestnictwo w kolejnej targów on-line marki Altom.

Z myślą o klientach biznesowych

Wiosna to czas nowej energii, zmiany nawyków na lepsze, a przede wszystkim odświeżania wnętrz, w tym poszukiwania zastawy kuchennej czy naczyń. Sprzyjają temu również obchodzone o tej porze roku Święta Wielkanocne. Aby przyrządzanie potraw było jeszcze bardziej udane, wielu konsumentów decyduje się na poszukiwanie zastawy na stół wielkanocny oraz naczyń do świątecznych wypieków.

Z tego powodu specjalnie dla naszych klientów biznesowych organizujemy kolejną edycję targów Altom 2022, które będą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami. Podczas targów zaprezentowane zostaną produkty, niedostępne w innych miejscach. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Udział w evencie on-line to nie tylko szansa na lepsze rozpoznanie rynku. W czasie trwania targów wybrane artykuły można uzyskać w niższych niż zwykle cenach, co pozwoli w dłuższej perspektywie na korzyści finansowe, jakie przyniesie dalsza sprzedaż produktów Altom.

Tradycja, jakość, funkcjonalność – interesujące zestawienia produktów

O wysokim poziomie naczyń, garnków i zastawy stołowej świadczy nie tylko długa obecność marki na rynku oraz wielopokoleniowa tradycja, ale przede wszystkim funkcjonalność produktów.

Szósta edycja targów to świetna okazja do zapoznania się z nowymi kolekcjami na wiosnę i Wielkanoc. Kwiatowe wzory, organiczne akcenty oraz barwy, które nawiązują do natury – to wszystko znajdzie odzwierciedlenie w designie prezentowanych artykułów.

Zdobienia kwiatowe, łączenie bieli oraz granatu, nawiązania do rustykalnych wzorów, a także ożywcze motywy ludowe i kwiatowe – to wszystko i wiele więcej będzie można odkryć podczas tegorocznej, wiosennej edycji. Nie zabraknie również nowoczesnych akcentów, intensywnych, mocnych kolorów i eleganckich elementów. Ta różnorodność daje większą wolność wyboru i sprawia, że propozycje wpiszą się w gusta liczniejszej rzeszy klientów.

zastawa stolowa w stylu angielskim - Wiosenne trendy na targach Altom 2022 – zainspiruj się na Wielkanoc

Zastawa stołowa w stylu angielskim – kolekcja „Elisabeth”

Naczynia emaliowane – sprawdzone rozwiązania w każdych czasach

Oferta została wzbogacona o naczynia emaliowane, które – ze względu na prozdrowotne cechy materiału – będą adekwatnym rozwiązaniem dla klientów chcących gotować zdrowiej.

Takie artykuły nie wchodzą w interakcję z jedzeniem, a także nie zmieniają smaku i aromatu potraw. Z tych to powodów naczynia emaliowane idealnie sprawdzą się wśród alergików, których – według Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej – w naszych społeczeństwie przybywa z roku na rok.

Ich użytkowanie jest bardzo wygodne, ponieważ stosunkowo szybko się nagrzewają, co wpływa na krótszy czas gotowania. Można przechowywać w nich bezpiecznie jedzenie w lodówce, a także z powodzeniem myć w zmywarce czy podgrzewać w piekarniku.

Naczynia emaliowane są na tyle solidne, że przetrwają wiele sezonów, co stanowi dla klienta końcowego dodatkową zaletę. W czasach, gdy wiele produktów trzeba często wymieniać, ich wytrzymałość działa zachęcająco na konsumenta.

Więcej o zaletach tego typu artykułów przeczytaj tutaj: Uniwersalność naczyń emaliowanych

Bezpieczeństwo i wygoda uczestnictwa

Targi odbywają się w dniach 14-27.02 w formule on-line. W obecnych, pandemicznych czasach to metoda na bezpieczne zapoznanie się z asortymentem. Taki sposób prowadzenia wydarzenia pozwala także na spokojne przemyślenie własnych decyzji zakupowych.

Targi on-line zapewniają również większą elastyczność i komfort, ponieważ uczestnicy mogą w dogodnym dla siebie momencie, niezależnie od pory dnia i nocy, zapoznać się z pełną ofertą Altom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 6. edycji targów Altom. Będzie to z pewnością bardzo odkrywcze i pełne wiosennej energii spotkanie.