0205002673 a 1000x423 - Tradycja jakości

Tradycja jakości

W takich właśnie garnkach gotowały nasze mamy i babcie. Naczynia emaliowane marki FNE Silesia Rybnik gwarantują powrót do smaków dzieciństwa.  Wieloletnia obecność emaliowanych naczyń w naszych domach jest najlepszym świadectwem ich jakości i niezawodności. Dzisiejsza oferta FNE Silesia Rybnik to zarówno produkty o prostych kształtach, prezentowane w modnych wzorach i kolorach, a także propozycje bardziej nowoczesne, w których tradycyjna emalia połączona została z elementami ze stali nierdzewnej oraz szkła.

Różnorodność wzorów i kolorów oraz uniwersalność emalii sprawia, że naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik doskonale sprawdzą się w każdej kuchni – tradycyjnej i nowoczesnej.

Co wyróżnia naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik? Wszystkie są odporne na korozję i działanie kwasów, dzięki czemu bezpiecznie można przygotowywać w nich ulubione potrawy. W odróżnieniu od naczyń nierdzewnych, nadają się one również do przechowywania żywności, zachowując naturalny smak gotowanych potraw. Szklista powłoka w produktach FNE Silesia Rybnik jest ekologiczna i antyalergiczna (nie zawiera np.: niklu jak stal nierdzewna), dlatego polecana jest szczególnie osobom podatnym na uczulenia.

0205002682PWD 1030x773 - Tradycja jakości

Marine

Gotowanie w garnkach emaliowanych jest bezpieczne dla zdrowia, a przygotowywane w nich potrawy nie zawierają szkodliwych substancji. Co jest niezwykle ważne zwłaszcza podczas gotowania posiłków dla małych dzieci.

Każde naczynie emaliowane FNE Silesia Rybnik przez długie lata cieszyć nas będzie pięknym wyglądem. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Garnków emaliowanych, w odróżnieniu od tych wykonanych ze stali nierdzewnej, nie trzeba polerować. Dodatkowo odporność na promienie UV zapewnia trwałość i intensywność koloru naszych garnków, patelni czy rondli. Stalowy korpus naczyń emaliowanych FNE Silesia Rybnik gwarantuje, że wszystkie elementy kolekcji można używać również na płytach indukcyjnych.